Ing. Pavol Gašper z Popradu je 54-ročný, 26 rokov šťastne ženatý otec 6 detí, inžinier, vedec, manažér a politik. Na funkciu predsedu Prešovského samosprávneho kraja kandiduje ako nezávislý kandidát s komplexným programom rozvoja prešovského kraja, rastu zamestnanosti, skvalitnenia školstva a prostredia i zásadného riešenia rómskej otázky, ktorý je vytvorený a podporovaný odborníkmi, starostami, nezávislými kandidátmi na poslancov, združeniami aj občanmi z celého kraja.

Viac o Pavlovi Gašperovi

Po absolvovaní Elektrotechnickej fakulty sa venoval výskumnej a vývojovej práci na Vysokej škole technickej v Košiciach a v Slovenskej akadémii vied. Neskôr pracoval v Naftoprojekte Poprad.

V roku 2001 založil certifikačnú spoločnosť, ktorá postupne rozvinula svoju činnosť vo viacerých krajinách. Práca v tejto spoločnosti mu umožnila spoznať radosti a strasti firiem, sociálnych a zdravotníckych zariadení i škôl, a spolu s nimi, s ich klientmi a zamestnancami prežiť radostné i ťažšie chvíle.

V komunálnych voľbách 2014 sa s cieľom dosiahnuť zmenu v riadení mesta Poprad vzdal kandidatúry na primátora mesta Poprad v prospech terajšieho primátora. Po jeho opakovaných morálnych prešľapoch odstúpil z funkcie zástupcu primátora a dištancoval sa od vedenia mesta. Naďalej je nezávislým poslancom.

Podrobnejšie informácie o Pavlovi gašperovi nájdete aj na jeho webe: https://www.pavolgasper.sk

Error fetching: cURL error 60: The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time.